ŞUBELERİMİZ

NEDEN SEÇKİN PANSİYON - APART

SEÇKİN PANSİYON, TEKİRDAĞ`daki NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ`ne en yakın pansiyon ve apart olarak yürüyüş mesafesinde 3 dakika olup, şehir merkezine ise tek vasıta ile ulaşım imkanına sahiptir. Konumu itibarıyle; sinema, restoran, alışveriş merkezi gibi sosyal aktivite yelpazesi hayli geniş ve öğrenci nüfusu yoğun bir bölgededir.

TEKİRDAĞ SEÇKİN PANSİYON ve APARTLARIMIZIN en büyük özelliği, "Anında Çözüm" ilkesiyle hareket eden bir işletmeye sahip olmasıdır. Müşterilerimizden gelen herhangi bir istek anında yerine getirilmektedir. Bunun için Tekirdağ Seçkin Pansiyon ve Apartlarımızda 24 saat boyunca gece ve gündüz yönetici vardır.

TEKİRDAĞ SEÇKİN PANSİYON ve APARTLARIMIZIN dizayn ve dekorasyonu yapılırken burada kalacak müşterilerimizin kendilerini evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur.

TEKİRDAĞ SEÇKİN PANSİYON ve APARTLARIMIZDA ranza yoktur, sabit mobilya yoktur, ortak kullanıma açık olan salonlarda dahi müşterilerimizin kendi konforlarını kendi zevklerine göre belirleme esnekliği sağlanmaktadır. Bu sayede her müşterinin kendine ait özel bir çalışma veya dinlenme alanı oluşmaktadır.

TEKİRDAĞ SEÇKİN PANSİYON ve APARTLARIMIZ, en soğuk kış günlerinde dahi sıcacıktır. Kimse üşümez, müşterilerimiz burada edindikleri güzel arkadaşlıkların yanı sıra, doğum günü kutlaması gibi etkinliklerle de unutamayacakları çok hoş zamanlar geçirmektedir.

MİSYONUMUZ...

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, topluma faydalı bireyler yetiştiren, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, evrensel değerleri benimsemiş, bilgi ve becerilerini ülkemiz yararına kullanan, yaşamın her alanında gelişen teknolojilere ayak uyduran, üretken ve bilimsel yeterliliğe sahip ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek.

VİZYONUMUZ...

TEKİRDAĞ SEÇKİN PANSİYON ve APARTLARIMIZ, güler yüzlü hizmet ve seviyeli ilgi ile sizlere eksiksiz imkanlar sunmayı hedefliyor. Dileğimiz, evinizdeki rahatlığı ve huzuru aratmayan otel konforunda hep en güzelini yaşatmak olacaktır. Yüzünüzdeki güven ve gülümseme bizlerin mutluluğu olacaktır.

Değirmenaltı Mah. Akademi Sk. No: 8 Namık Kemal Üniversitesi Merkez Kampüsü Girişi Karşısı TEKİRDAĞ