ŞUBELERİMİZ

SEÇKİN YÜKSEKÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ APARTLARI

İMKANLARIMIZ

- 1, 2 ve 3 kişilik lüks odalar
- Merkezi ısıtma sistemi
- Özel tasarımlı oda eşyaları, bazalı ortopedik yatak, elbise dolabı, LCD televizyon
- Her kiracıya özel çalışma masası ve sandalye
- 24 saat sıcak su
- Nevresim takımı, yorgan ve yastık apart yönetimi tarafından verilmektedir.
- Her apartta 4 kişiye ait mutfak, buzdolabı, ocak
- Her apartta 4 kişiye ait banyo-wc
- Apartın her alanında sınırsız ADSL İNTERNET bağlantısı
- Çamaşırhane ve ütü odası
- 24 saat güvenlik
- Yatak ve nevresim takımları 15 günde bir kat görevlilerince değiştirilir.
- Ortak kullanım alanları, Banyo - Wc temizliği her gün, odaların temizliği ise haftada 2 gün kat görevlilerince yapılır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ortak kullanım alanları, Banyo - Wc temizlikleri her gün, oda temizlikleri ise haftada 2 gün deneyimli personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Temizlik malzemelerinin tamamı insan sağlığına ve hijyen standartlarına uyumlu ve kaliteli ürünlerden seçilmektedir.

Odalarımız ithal PVC kaplı olup diğer zeminler mermer ve seramik döşelidir.

Nevresim, yorgan ve yastık temizlikleri her 15 günde bir apart görevlileri tarafından yapılmaktadır. İhtiyaç olduğu takdirde tüm nevresim takımları derhal değiştirilir.

HİZMET KALİTEMİZ

Kiracılarımızın rahatı düşünülerek apart odalarımızda ortopedik bazalı yatak bulunmakta, kişiye özel ahşap dolaplar, her bir kiracı için ayrı çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca merkezi sistem ile her kiracı istediği kadar odasını ısıtabilmektedir.

Apart odalarımız 2 ve 3 kişilik odalar halinde kiracıların aynı odada bulunsalar bile birbirlerini rahatsız etmeksizin istedikleri zaman çalışabilecekleri, istedikleri zaman uyuyabilecekleri biçimde tasarlanmıştır.

Apartımız temizlik konusunda çok duyarlıdır ve apartın tüm kullanım alanları özel temizlik malzemeleri ile her gün kat görevlilerince temizlenmektedir. Kiracılarımız kendi özel eşyaları için apartımızda bulunan çamaşır odasındaki tam otomatik yıkama ünitelerinden yararlanarak bu odada çamaşırlarınızı ücretsiz ütüleme imkanına sahiptirler.

TEKİRDAĞ SEÇKİN APART`ımız NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ve TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ´nin hemen karşısında olması sebebiyle Üniversiteye yürüme mesafesinde 10 dakikadır.

SEÇKİN APART, ailelerinden ayrı olarak yaşayan kiracılarımızın Tekirdağ`da konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Bu düşünceler ve fikirler doğrultusunda apartımız sektöründe lider ve güvenilir olmayı hedeflemiştir.

Her konuda seçim yaparken gösterdiğiniz tercih titizliğini, barınma konusunda da göstermeniz gerektiği unutulmamalıdır.

AVANTAJLARIMIZ

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Değirmenaltı Merkez Kampüsü Yerleşkesi girişinin karşısında bulunmamız, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yürüme 10 dakikada ulaşım mesafesinde bulunmamız ve en önemlisi uzun bir süredir Tekirdağ'da pansiyon ve apart işletmeciliği konusunda tecrübeli olmamız sahip olacağınız avantajlardandır.

ULAŞIM

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Değirmenaltı Yerleşkesi ve Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yürüme mesafesinde 10 dk. da ulaşım imkanı.

Değirmenaltı Mah. Akademi Sk. No: 8 Namık Kemal Üniversitesi Merkez Kampüsü Girişi Karşısı TEKİRDAĞ