ŞUBELERİMİZ

SEÇKİN PANSİYON

İMKANLARIMIZ

- 1, 2 ve 3 kişilik lüks odalar
- Merkezi ısıtma sistemi
- Özel tasarımlı oda eşyaları, ortopedik yatak, elbise dolabı, televizyon
- Her müşteriye özel çalışma masası ve sandalye
- 24 saat sıcak su
- Nevresim takımı, yorgan ve yastık pansiyon yönetimi tarafından verilmektedir.
- Her dairede Wc ve Banyo
- Pansiyonun her alanında sınırsız ADSL İNTERNET bağlantısı
- Kafeteryada PLAZMA TV ile sinema keyfi
- Çamaşırhane ve ütü odası
- 24 saat güvenlik
- Yatak ve nevresim takımları 15 günde bir kat görevlilerince değiştirilir.
- Ortak kullanım alanları, Banyo - Wc ve odaların temizliği her gün kat görevlilerince yapılır.

ODALARIMIZ

ÇALIŞMA SALONU

Her müşterinin kendi odasında kendisine ait bir çalışma masası olmasına rağmen, sessiz ve sakin bir ortamda veya arkadaşları ile birlikte çalışmak isteyen müşteriler yine 24 saat boyunca ortak kullanıma açık olan Çalışma Salonumuzda diledikleri her an istifade edebilirler.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ortak kullanım alanları, Banyo - Wc ve oda temizlikleri her gün deneyimli personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Temizlik malzemelerinin tamamı insan sağlığına ve hijyen standartlarına uyumlu ve kaliteli ürünlerden seçilmektedir.

Odalarımız ithal PVC kaplı olup diğer zeminler mermer ve seramik döşelidir.

Nevresim, yorgan ve yastık temizlikleri her 15 günde bir pansiyon görevlileri tarafından yapılmaktadır. İhtiyaç olduğu takdirde tüm nevresim takımları derhal değiştirilir.

PANSİYONDA YAŞAM

Günlük gazete ve dergiler, satranç köşesi, masa oyunları gibi çeşitli eğlence ve aktiviteler dinlenme salonumuzda temin edilmektedir. Salonumuzda TV seyretmek veya Sinema keyfi yaşamak isteyenler için ayrıca büyük ekran Plazma televizyon ve DVD player bulunmaktadır. Dinlenme Salonumuz yine 24 saat boyunca ortak kullanıma açık olup dileyen müşterilerimiz diledikleri zaman dinlenme salonunda vakit geçirebilirler.

HİZMET KALİTEMİZ

Müşterilerimizin rahatı düşünülerek pansiyon odalarımızda ortopedik bazalı yatak bulunmakta, kişiye özel ahşap dolaplar, her bir müşteri için ayrı çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca merkezi sistem ile her müşteri istediği kadar odasını ısıtabilmektedir.

Pansiyon odalarımız 1 ve 2 kişilik odalar halinde müşterilerin aynı odada bulunsalar bile birbirlerini rahatsız etmeksizin istedikleri zaman çalışabilecekleri, istedikleri zaman uyuyabilecekleri biçimde tasarlanmıştır.

Pansiyonumuz temizlik konusunda çok duyarlıdır ve pansiyonumuzun tüm kullanım alanları özel temizlik malzemeleri ile her gün kat görevlilerince temizlenmektedir. Müşterilerimiz kendi özel eşyaları için pansiyonumuzda bulunan çamaşır odasındaki tam otomatik yıkama ünitelerinden yararlanarak bu odada çamaşırlarınızı ücretsiz ütüleme imkanına sahiptirler.

TEKİRDAĞ SEÇKİN PANSİYON NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ve TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ´nin hemen karşısında olması sebebiyle Üniversiteye yürüme mesafesinde 3 dakikadır.

SEÇKİN PANSİYON, ailelerinden ayrı olarak yaşayan müşterilerimizin Tekirdağ`da konaklama gibi çok önemli bir ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Bu düşünceler ve fikirler doğrultusunda pansiyonumuz sektöründe lider ve güvenilir olmayı hedeflemiştir.

Her konuda seçim yaparken gösterdiğiniz tercih titizliğini, barınma konusunda da göstermeniz gerektiği unutulmamalıdır.

FOTOĞRAF GALERİSİ

AVANTAJLARIMIZ

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Değirmenaltı Merkez Kampüsü Yerleşkesi girişinin karşısında bulunmamız, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ve Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yürüme 3 dakikada ulaşım mesafesinde bulunmamız ve en önemlisi uzun bir süredir Tekirdağ'da pansiyon ve apart konusunda tecrübeli olmamız sahip olacağınız avantajlardandır.

ULAŞIM

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Değirmenaltı Yerleşkesi ve Tıp Fakültesi Hastanesi'ne yürüme mesafesinde 3 dk. da ulaşım imkanı.

Şehir merkezine kapımızın önünden geçen toplu taşıma araçları ile 5 dakika mesafededir.


Daha büyük bir haritada görüntüle: SEÇKİN PANSİYON

Değirmenaltı Mah. Akademi Sk. No: 8 Namık Kemal Üniversitesi Merkez Kampüsü Girişi Karşısı TEKİRDAĞ